30 Günlük Instagram Kampı

30 Günlük Bu Eğitim Sayesinde

Instagram Sayfa Etkileşiminizi,

Takipçinizi ve Satışlarınızı

Artırmayı Öğreneceksiniz.

Neden Bu Eğitime Katılmalısın?

Dilediğin yer ve zamanda eğitimlere ulaşabilirsin.

Erişim

40'dan fazla kayıtlı videoyu istediğin yer ve zamanda izleyebilirsin. Verilen ödevleri de sistem üzerinden takip edebilirsin.

Topluluk

Özel Telegram Grubu sayesinde birçok farklı sektörden insanın deneyimlerine şahit olabilirsin.

Yardımlaşma

Farklı sektörlerden insanlar ile içerik üretebilir, kendini ifade edebilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsin.

Canlı Yayınlar

Düzenli yapacağımız canlı yayınlarımıza katılabilirsin. Sorularını sorabilir, fikirlerini bizimle paylaşabilirsin.

İçerik

Eğer verilen ödevleri ve görevleri zamanında yaparsan 1 ayda en az 15 içerik hazırlamış olursun.

Güncel Konular

Yeni eklenen videolar ve geri bildirimler ile eğitimin sürekli güncel kalmasını sağlayabilirsin.

EĞİTİMİN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

  • Eğitime Hoş Geldiniz (6 Ders 35 Dakika)
  • Sayfamızı ve Kendimizi Tanıyoruz (10 Ders 1 Saat 10 Dakika)
  • Kendimizi Motive Ediyoruz (12 Ders 1 Saat 33 Dakika)
  • Kendimizi Gösteriyoruz (10 Ders 2 Saat 5 Dakika)
  • Kendimizi Zorluyoruz (9 Ders 1 Saat 13 Dakika)


Eğitim toplamda 47 ders ve 6 saat 34 dakikadan oluşuyor. Gelen taleplere göre yeni konular ekleniyor.

30 gün boyunca birlikteyiz

30 gün boyunca özel Telegram grubunda sorunuzu sorabileceksiniz. Gün gün açılacak videoları ve ödevlerinizi gruptan sizlere söylüyor olacağım. 30 günün sonunda Telegram grubunda kalmaya devam edecek ve videolara 1 yıl boyunca erişebileceksiniz.

30 Günlük Instagram Kampı'na Kimler Katılmalı?

Ürün ya da Hizmet Satanlar veya Satmak İsteyenler

Instagram üzerinden ürün ya da hizmet satıyorsan eğitimde bulunan konular tam sana göre. Satışlarını artırma ipuçlarını bu eğitimde görüp uygulayabilirsin.

Sosyal Medya Yönetimi Yapanlar

Kendi sayfanın veya çeşitli firmaların Instagram hesaplarını yönetiyorsan bu eğitimdeki videolar sayesinde doğru ve yanlışlarını görebileceksin.

Sayfa Etkileşimini Artırmak İsteyenler

Sayfanı bir türlü toparlayamıyorsan, motivasyon düşüklüğü yaşayıp istikrarlı bir şekilde içerik üretemiyorsan bu eğitimde mutlaka yer almalısın.

Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılan ve buradan yazmayan bir konu varsa bana Instagram üzerinden sorabilirsiniz.

Kamp Süreci Nasıl Olacak?

İlk yayınımız ile birlikte kampa başlamış olacağız. 30 gün boyunca videolar gün gün aktif olacak ve sayfamıza uygulayarak ilerleyeceğiz. 5 bölüm ve 47 videodan oluşan video serisinde her bölüm sonunda minik bir sınav olacak ve o sınavı geçmeden bir sonraki bölüme geçemeyeceksiniz. İlk hafta çok rahat olacak. Kısa ve birer video açılacak. Ardından günler ilerledikçe daha uzun ve günde 2-3 video açılacak. Birinci haftadan sonra bölüm başında içerik planlarımız olacak. Yine siz de kendi sektörünüze ve sayfanıza göre içerik planlarını oluşturacaksınız ve sayfanızda paylaşımlara başlayacaksınız.

Eğitime Nasıl Erişebilirim?

Eğitim videolarına ister bilgisayar ister telefonunuzdan erişebilirsiniz. Size yollayacağım mailde eğitime giriş bilgileriniz yer alacak, şifre oluşturup girebileceksiniz. Eğitim videolarına sadece 30 gün değil tam 1 yıl erişiminiz olacak.

Canlı Yayınlar Ne Zaman Oluyor?

Canlı yayınlarımız kamp öncesi, kamp ortası ve kamp sonu olmak üzere 3 kere yapılacak. Sorularınızı ve aklınıza takılanları sorabileceksiniz.

Kamp Öncesi ve Sonrası Karşılaştırma Yapacak mıyız?

Elbette. Kamp öncesi takipçi sayınız ve istatistiklere bakacağız. Kamp sonunda da “son 30 günlük” istatistiklerimizi göreceğiz. Etkileşimini ve takipçi sayısını en fazla yükselten 3 kişi ile Instagram’da canlı yayın yapacağız.

Telegram Grubuna Nasıl Katılabilirim?

Eğitime kayıt olup ilk videoyu izlemeye başladığınızda özel Telegram grubu bağlantı linkini de göreceksiniz. Orada bulunan linke tıklayarak özel grubumuza katılabilirsiniz.

Telegram Grubu Sürekli Aktif Olacak mı?

Telegram grubu sürekli aktif olacak ama gruptaki insanları rahatsız etmemek adına 09.00-21.00 saatleri arasında mesaj göndereceğiz.

Takipçi Sayım ve Satışlarım Kesin Artacak mı?

Biz Instagram’ın bizden istediği şeyleri yapacağız. Bu bir maraton ve biz sadece başlangıcı yapacağız. “Kesin” diye bir şey elbette yok ama 30 günün sonunda çok farklı olacağını göreceksiniz. Ayrıca "kesin sonuçlu", "en iyisi" vs gibi söylemleri olan eğitimleri çok iyi araştırmanızı öneririm :)

Eğitim Sonunda Sertifika Olacak mı?

Hayır sertifika olmayacak fakat katılım belgesi olacak. Ama önemli olan belge değil, kamp boyunca güzel bilgiler edinmek ve sayfamız için doğru olanları yapmak.

30 Günlük Instagram Kampı Hakkında Ne Dediler

Cemile Kapkaç - Girişimci

Instagram'da etkileşimlerini artırmak ve doğru bir şekilde ilerlemek isteyenlerin hiç düşünmeden katılması gereken bir motivasyon kampı! Burhan Bey'in anlatımıyla hiç sıkılmadım. Motive eden, ilgili, her soruya karşılık bulabildiğim, samimi ve kendini geliştiren bir eğitmen. İyi ki katılmışım, çok verimliydi.

Ayşe Aksu - İç Mimar

Uzun süredir içeriklerini ve işine hakimiyeti yüksek olması açısından yakından takip ettiğim Burhan hocamızdan motivasyon kampı adı altında çok verimli bir eğitim alma fırsatı yakaladım ve iyi ki aldım. Herkese tavsiye ederim. Kullandığımız sosyal medyayı detaylı kullanımı ve daha fazlasını bu eğitimi alarak öğrenmiş oldum.

Rabbani Yazıcı - Dijital Pazarlama Uzmanı

Burhan Bey'i yeni keşfettim. Genel olarak harcamalarımın büyük bölümünü eğitimlere ayırıyorum. Postlarını incelediğimde, insanlara kattığı değer ve yaptığı ortaklılarla iyi işler yaptığını düşündüm. Sosyal medya konusunda yetersiz olduğumu düşünerek eğitime katılmak istedim.

Gayet verimli ve faydalıydı. Burhan Bey konuya hakim ve ilgili. Eğitim ise işini Instagram'da büyütmek isteyen herkese bir yol haritası çizer nitelikte. Fazlasıyla işime yaradığını söyleyebilirim. Teşekkür ederim.

Büşra Sağnak - Uzman Diyetisyen

Eğitim genele hitap ettiği için olabildiğince detaylı ve bilgilendiriciydi. Keyifli ve sürekleyici olması da cabası. Doğrusu Instagram'ı profesyonelce kullanamadığımı bu eğitimle tescillemiş oldum. Uygulamının bilmediğim bir çok özelliği varmış. İzlediğim eğitim videoları eksiklerimi görmeme ve kapatmama yardımcı oldu. Sevgili eğitmenimiz de videolarda verdiği örneklerle; Telegram uygulamasındaki katkıları, sorulara cevapları ve katkıları ile de genel olan birçok konuyu özelleştirmiş oldu. Diyetisyen arkadaşları bu bağlamda şanslı buluyorum. Burhan Bey'e emekleri için birkez daha teşekkürler.

Sanem Karaman - P4C Eğitim Uzmanı

Sosyal medya başarısı kişinin motivasyonuyla paralel ilerliyor. Bu anlamda katıldığım bu eğitim benim için çok verimli oldu. Her gün izlemem gereken videoların ve içeriğinden kazanacağım bilgilerin olması, yaptığım paylaşımlardan sonra iyi veya kötü sonuçları paylaşabileceğim bir grubun olması ve en önemlisi bu süreçte sadece videolarla değil yorumlarıyla, destekleriyle, öneri ve yapıcı eleştirleriyle her zaman ulaşılabilir olan bir eğitmenin olması eğitimi başarılı kılan yönlerdi. Kısa, net ve anlaşılır ifadelerinizle bir ayda motivasyon kaynağımız olduğunuz için ve destekleriniz için teşekkür ederim Burhan hocam.

Kendin için harekete geç!

Katılanların eğitim hakkında yaptığı yorumların çok daha fazlasına Instagram hesabımdaki Öne Çıkanlar bölümünden de ulaşabilirsiniz.

Canlı yayınlar sayesinde sayfanızda yapılan yanlışları görebileceksiniz.


Profil düzeni, rakip analizi, reels hazırlama, renk ve font bulma, sayfanızdaki eksikler gibi birçok konuyu bu kampta göreceğiz.

30 günün sonunda Telegram grubunda kalmaya ve videolara erişmeye devam edebileceksiniz.


Bunların yanı sıra etkileşim artırabilmek için en çok ihtiyacımız olan etkili görsellerin tasarımını da grupta konuşuyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2024 Burhan Yeşil